Sayfa Yükleniyor...
Sıkça Sorulan Sorular...

Nasıl Kahve Falı Baktırabilirim?

Çektiğiniz fincan fotoğraflarını bize göndererek yada sizler için seçtiğimiz hazır fincan fotoğraflarından seçerek kahve falı baktırabilirsiniz.

Fal Sonucum Ne Zaman Gelir?

Kahve falınız yorumlandıktan sonra size iletilir. Bu süre; ücretsiz fallarda ortalama 20 dk., ücretli detaylı fallarda 1-2 saat arası sürmektedir.

Sitede Sunulan Hizmetler Ücretli mi?

Sizlere sunduğumuz hiç bir hizmetten ücret talep etmemekteyiz.

Falımı Yorumlayan Kişiyle Şahsen Görüşebilir miyim?

Site çalışanlarımızın üyelerle şahsi görüşmeleri mümkün değildir. İletmek istediğiniz bir konu varsa buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

GVZ puanı nedir?

Her üyeye, üyelik başlangıcında 10 GVZ puanı verilir. Mesela puanınız 50'nin üstündeyse, puan kullanarak günlük fal limiti üstüne fazladan fal baktırabilirsiniz. Puanınız 1'in altına düşerse de ücretsiz kahve falı baktıramazsınız. GVZ puanının hangi işlemler neticesinde artacağı veya azalacağını "GVZ Puanı Bozdur" sayfasında açıklanmıştır. Sayfaya gitmek için bu yazıya tıklayın.

GVZ kredi nedir?

Detaylı fal baktırmak için kullanılır. Detaylı fal sayfasına girişte üyeler ödeme sayfasına yönlendirilir. Ödeme tamamlandıktan sonra krediniz yüklenir ve fal baktırma işlemine devam edilir.

GVZ puanım ile ücretli fal baktırabilir miyim?

Puanın ve kredinin kullanım yerleri farklıdır. O yüzden puan ile detaylı fal baktıramazsınız.