Sayfa Yükleniyor...

Kullanım Şartları

 1. İş bu kullanım şartları; gevezefalci.com sitesinin kullanıcılar tarafından kullanım şartlarını içermektedir.
 2. gevezefalci.com'da tüm üyelerin birbirlerini doğru bir şekilde anlayarak sağlıklı iletişim kurabilmesi için kullanılması gereken tek dil TÜRKÇE'dir. Farklı dillerde yazılan veya farklı dillerde kelimeler içeren paylaşımlar onaylanmaz, yorumlar ise farkedildiğinde silinerek üye uyarılır. Bu koşuldaki tek esnek dil İngilizce'dir. Bunun sebebi ise hem tüm dünyada geçerliliğinin olması hem de eğitim sistemimizde tüm okullarda temel İngilizce dersi verilmesi münasebetiyle kelimelerin anlaşılabilmesinin mümkün olmasıdır. Bu esneklik de bir veya iki kelime ile sınırlıdır. Bütün bir cümle yine kabul edilmemektedir. Bu uygulamanın tek sebebi TÜM ÜYELERİN BİRBİRİNİ ANLAMASINI SAĞLAMAK'tır
 3. Her bir kişi yalnız bir üyelik alabilir. Her ne sebeple olursa olsun aynı anda birden fazla aktif üyeliği bulunan üyenin mükerrer üyelikleri veya tüm üyelikleri haber verilmeksizin kapatılabilir.
 4. gevezefalci.com'daki fal yorumları, yorumcunun veya yorumcuların hayal gücü ile üretilmiş olup gerçeği yansıtmaz, doğruluk içermez ve gelecekten haber vermez.
 5. gevezefalci.com sitesinde kesinlikle büyü, hurafe vb. ile ilgili içerik ve tavsiye, öneri gibi yazılar, resimler, öneriler bulunmamaktadır, bulunamaz ve bulundurulmasına izin verilmez. Gevezefalci.com'da yer alan ve kullanıcılara yorumcuların hayalgücü ve benzetimleri doğrultusunda iletilen hiçbir bilgi hayatı yönlendirmede (yatırım danışmanlığı vs.) kullanılamaz ve bu şekilde kullanılmasından sitemiz hiçbir suretle sorumlu tutulamaz.
 6. gevezefalci.com, fincan fotoğrafı gönderme bölümünden fincan fotoğrafı dışında başka fotoğraf gönderen kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutar.
 7. gevezefalci.com'daki üyelerin, birbirleri ile paylaşımlar üzerinden mesajlaşmalarından doğabilecek olumsuz sonuçlardan (örneğin üyenin diğer üyeden maddi veya manevi taleplerde bulunmasından doğabilecek zararlar, hakaret etme vb. nedeniyle doğabilecek hukuki problemlerden gevezefalci.com yönetimi kesinlikle sorumlu değildir.
 8. gevezefalci.com sitesindeki amaç sohbet ve eğlence maksatlı olarak üyelerin kişisel yorumlarıyla oluşturdukları içeriklerden ibarettir ve bu yorumlar engelliler ile 18 yaşından küçükler için sakıncalı olabilir. gevezefalci.com'da telif hakkı ile korunan içeriklerin paylaşılması KESİNLİKLE yasaktır. Bu konuda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
 9. gevezefalci.com'daki sohbet ve eğlence amaçlı olarak Kullanıcı veya Kullanıcıların kişisel yorumlarından doğabilecek sonuçlardan gevezefalci.com kesinlikle sorumlu değildir.
 10. gevezefalci.com'daki tüm kullanıcıların görebileceği paylaşımlar bir onay sürecinden sonra yayınlanmaktadır.
 11. Kullanıcı veya Kullanıcılar ticari amaç güden hiçbir bilgiyi paylaşamaz, reklam veremez, telefon numarası, banka hesap bilgisi veya email adresi yayınlayamazlar.
 12. gevezefalci.com kesinlikle siyasi amaçlı veya saldırı amaçlı kullanılamaz.
 13. Üyeler siyasi veya dini inanca yönelik paylaşımlarda bulunamaz.
 14. Kullanıcı veya kullanıcılar site üzerindeki interaktif alanlar yoluyla suç teşkil edebilecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yerel ve ulusal yasalara ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da genel ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.
 15. Kullanıcılar arasında diğer kullanıcılara yönelik kötü içerikli, yanıltıcı, aldatıcı, hakaret içeren mesajlar, paylaşımlar veya yorumlar yazmak yasaktır. Böyle bir durumda gevezefalci.com kullanıcıların üyelik imkanlarında (paylaşımda bulunma, yorum yazma vb.) belirli sürelerde kısıtlamaya gitme veya üyeliği tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
 16. gevezefalci.com kullanıcıların kişilik haklarına ve gizliliklerine saygılıdır. Koşullardaki maddelerde, kullanıcıların kendi isteği veya yetkili mercilerin talebi haricinde kullanıcıların bilgilerini gizli tutacağını taahhüt eder.
 17. Kullanıcılarımıza en iyi hizmeti verebilmek adına bu kurallara uymanızı site yönetimi olarak rica ederiz.
 18. gevezefalci.com iş bu Kullanım Şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 19. gevezefalci.com'u kullanan tüm kullanıcılar, iş bu koşulları kabul ettiğini taahhüt eder.